Kasutusalad

ERASEKTOR

Kodus oleme harjunud regulaarselt koristama ja puhtana hoidma. Kuid unustame sageli puhastada ja desinfitseerida neid esemeid ja kohti, mida kõige sagedamini puudutame. Telefoni, võtmeid, rahakotti kasutame mitu korda päevas ja siis puudutame teadmatult nägu kätega. Tahtmatult levitame endale soovimatuid mikroobe, mis võivad meie tervist ohustada. Kaitske ennast, oma perekonda ja lemmikloomi kohtades ja esemetega, millega kõige sagedamini kokku puutute.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Uks ja aken, käepidemed, mööbel (välja arvatud toiduga kokkupuutuvad alad), sanitaarruumid (tualett ja vannituba), lülitid, seadmed, prügikastid ja konteinerid, reelingkäepidemed, lifti juhtimisseadised, kastid, kellad, lukud, töö- ja aiatööriistad, basseinivarustus, käigukang, rool, sõiduki keskpaneel, juhtraud, televiisori juhtimisseadmed, heliseadmed, telefonid, arvutid ja sülearvutid. klaviatuurid ja hiired, krediitkaardid, dokumendid, võtmed, prillid, ehted, kellad jpm.

Avalik sektor

Sajad inimesed, kes puudutavad samu kohti ja esemeid nagu meie, läbivad iga päev kaubanduskeskusi, restorane ja poode. Hoiame eskalaatorite käsipuudest, poodides, kinos ja teatris hoiame käetugedest, kanname poes toidukorvi seljatoel ning tualettides katsume ukselinke. Iga päev puudutame meie ja meie lapsed kohti, mida on puudutanud paljud teised inimesed meie ees, nii õues kõndides või mänguväljakul kui ka siseruumides. Kaitske oma kliente ja töötajaid ning ärge lubage oma ruumides ohtlike mikroorganismide levikut.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Restoranid, kohvikud, bistrood, kiirtoidukohad, ukselingid ja aknad, makseterminalid ja kassasüsteemid, menüüd, lauad, toolid, nagid, vannituba (tualett ja vann), konditsioneer, köögitehnika (välja arvatud alad, mis puutuvad kokku toiduga), hoiuruumid, prügikastid, baarid, diskoteegid, teatrid, kinod, istmeread, riietusruumid, eskalaatori käsipuud ja piirded, lifti nupud, postkastid, kellad, retseptsioon, suunatähised, korvid, kärud, ostuskannerid, kassad, kaalud kaupadele, kontorid, postkontorid, sularahaautomaadid, parkimis- ja makseautomaadid; kaubakastid, turismi- ja infotahvlid, mänguväljakud, välijõusaalid, pingid, sorteeritud jäätmete konteinerid jpm.

Transport

Käsipuud ja käepidemed, ukselingid, rool, lenks, turvavööd ja palju muud leiab nii ühistranspordist kui ka auto või tõukeratta rentimisel. Enesele mõistmata puudutame oma kätega paljusid kohti, millega on kokku puutunud tohutu hulk teisi inimesi. Kõigis neis kohtades levivad viirused, bakterid, seened ja muud soovimatud mikroobid, mis võivad ohustada kõigi reisijate ja transpordipersonali tervist. Infektsiooniriski kõrvaldamiseks kuni aastaks töödelge kõiki neid pindasid.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Trammid, metrood, bussid, trollid ja rongid, uksenupud, piletiautomaadid, akna- ja ukselingid, käepidemed , häirenupud, jalgrattahoidjad, pagas, istmed, eskalaatorid, juhtraud, käigukang, rool, sõiduki keskpaneel, istekohad bussipeatustes, prügikastid, sõiduplaanid ja infotahvlid, piletiautomaadid jpm.

MAJUTUSTEENUSED

Olenemata sellest, kas pakute majutust üürikorteris, hotellis või kämpingus, on kõige olulisem pakkuda oma klientidele puhast ja korralikku keskkonda. Siiski on alati koht, kuhu loendamatu arv inimesi iga päev satub ja majutusasutusel pole alati võimalik iga külastaja järel sellist kohta puhastada ja desinfitseerida. Iga päev puudutame reelinguid, liftinuppe, tualettruume, prügikaste ning paljusid muid kohti ja esemeid, mis aitavad kaasa ohtlike mikroorganismide levikule. Kaitske oma kliente ja töötajaid ning ärge lubage soovimatute mikroobide levikut teie majutusasutuses.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

ukse- ja aknapidemed, makseterminalid ja kassad, menüüd, lauad, toolid, riidepuud, sanitaarruumid (tualett ja vannituba), kliimaseadmed, köögitehnika (välja arvatud toiduga kokkupuutuvad alad), panipaigad, prügikastid ja prügikastid, riietusruumid, eskalaatori käsipuud ja piirded, lifti juhtimine, postkastid, kellad, vastuvõtud, sularahaautomaadid, parkimis- ja makseautomaadid, turismi- ja infotahvlid, lastenurgad, spordisaalid, wellness alad, söögitoad jpm.

KOOLID JA ÜLIKOOLID

Nii lapsevanemad kui ka õpetajad teavad oma kogemustest, et kõige sagedamini levib haigusi lapsi täis rühmas. Need on lapsed, kes puudutavad iga päev palju esemeid ja erinevaid pindu ning puudutavad siis oma nägu, näksivad või võtavad sõbraga käest kinni. Kõik need ja muud tegevused põhjustavad soovimatute mikroobide levikut, mis võib ohustada lapse tervist. Igas vanuses lapsed altid erinevatele haigustele ning seetõttu peavad kõik koolid, koolid ja haridusasutused järgima rangeid hügieenimeetmeid, mis aga võtab väga palju aega ja raha. Tänu Liquid Guardile saate hõlpsalt säästa raha ja aega töödeldes ühte sagedast kontaktpunkti saate kaitsta lapsi, õpilasi, üliõpilasi ja töötajaid kuni 1 aasta.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Ukse- ja aknakäepidemed, pingid ja toolid, riidepuud, sanitaarruumid (WC ja vannituba), müügiautomaadid ja toiduautomaadid, õppevahendid, köögitehnika (välja arvatud toiduga kokkupuutuvad pinnad), spordisaalid ja treeningvahendid, kliimaseade, prügikastid, seadmed ja sisustus, arvutiklassid (arvutid, klaviatuurid, hiired, monitorid), söögisaalid (lauad ja toolid, dosaatorid, toidualused), riietusruumid, piirdekäepidemed, lifti nupud, kastid, kellad, väravad jpm.

SPORT JA WELLNESS

Veetes aega sporti tehes ja lõõgastudes, oleme sageli kõige haavatavamad. Kiire südamelöögi, hingamise ja higistamise tõttu on inimkeha rohkem nõrgenenud ja võib nakatuda kokkupuutel viiruse või bakteritega. Spordi- ja tervisekeskustes puudutame paljusid kohti üldkasutatavates ruumides, mis suurendab veelgi nakkusohtu. Olgu need siis käepidemed, võtmed ja kapid, renditud spordivarustus, põrandad või piirded ja basseini äärsed astmed, levitame mikroorganisme kõikjal puudutades ja see võib meie tervist mõjutada. Kaitske oma kliente ja töötajaid ning tagage täielikult desinfitseeritud keskkond kuni üheks aastaks.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Ukse- ja aknakäepidemed, lauad, toolid, riidepuud, lukud ja võtmed, sanitaartehnika (tualettruum ja vannituba), spordivarustus ja -riistad, panipaigad, riietusruumid ja riietusruumid, kliimaseadmed, prügikastid ja prügikastid, eskalaatori käepidemed ja piirded, liftinupud, postkastid, kellad, vastuvõtud, makseterminalid ja kassad, parkimis- ja makseautomaadid, menüüd ja infotahvlid, lastenurgad.

TÖÖSTUS JA PÕLLUMAJANDUS

Nii väiksemas kui ka suuremas ettevõtetes kohtuvad töötajad üldkasutatavates ruumides ning puutuvad kokku erinevate materjalide ja pindadega, millele mikroobsed kahjurid kinnituvad. Suuremal hulgal töötajatel suureneb bakterite ja viiruste edasikandumise oht neid lihtsalt puudutades. Paljudes ettevõtetes on kaitsevahendite kandmine hädavajalik osa, kuid isegi need võivad olla soovimatute mikroobide kandjad. Kaitske oma töötajate tervist ning töödelge kohti ja esemeid, millega teie töötajad kõige sagedamini kokku puutuvad. Piisab ühest töötlusest Liquid Guard’iga ja teie töökeskkond on desinfitseeritud kuni 1 aasta.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

tööriistad, tootmisrihmad, konveierilindid, sisemised konveierisüsteemid (VZV jne), elektroonika (arvutid, telerid, puutetundlikud monitorid), suured töökojad, töökohad, kaitsevarustus, ukse- ja aknapidemed, lauad, toolid, riidepuud, sanitaarseadmed ( tualettruum ja vannituba), riietusruumid ja riietusruumid, köögitehnika (välja arvatud toiduga kokkupuutuvad alad), söögitoad (lauad ja toolid, jaoturid, toidualused), kliimaseade, tööriistad, hoiuruumid, prügikastide korvid ja prügikastid, eskalaatori käsipuud ja piirded, lifti nupud, postkastid, kellad, vastuvõtud, parkimis- ja makseautomaadid, infotahvlid.

PÄÄSTE, POLITSEI JA KAITSEVÄGI

Päästeteenistuse, politsei ja kaitsevägi kasutavad igapäevaselt erinevaid objekte, ilma milleta nad ei saaks oma tööd teha. Olgu selleks arvuti klaviatuur, raadiosaatja, kanderaam, tuletõrjevahendid või autode, lennukite ja helikopterite interjöör, mikroobikahjurid on kõikjal, kandes baktereid, viirusi, seeni ja muid soovimatuid mikroobe. Riskantsed kohad on ka sanitaarruumid, sööklad ja töötajate rajatised ning muud töötajad. Pakkuge päästetöötajatele täielikult desinfitseeritud keskkond. Pakkuge päästetöötajatele täielikult desinfitseeritud keskkond kuni üheks aastaks, et kaitsta neid nakkusohu eest.

Kohad kus saate Liquid Guardi kasutada:
Mida konkreetselt töödelda:

Ettevõtte sõidukid ja nende varustus, isiklik varustus, rinnamärgid, teenindustehnika, turvasüsteemi varustus, ukse- ja aknapidemed, lauad, toolid, riidepuud, elektroonika (arvutid, klaviatuurid, hiired ja monitorid), raadiod, kiirabiautode varustus, meditsiinivarustus, kanderaamid , tuletõrjevoolikud ja – seadmed, hingamismaskid, töötajate puhke- ja riietusruumid, söögitoad (lauad ja toolid, jaotamisletid, toidualused), kliimaseadmed, hoiuruumid, prügikastid, eskalaatori käsipuud ja piirded, lifti nupud postkastid , kellad, vastuvõtt, sanitaarruumid (WC ja vannituba), väliköögid (välja arvatud toiduga kokkupuutuvad alad), sõjaväetelkide varustus, sõjaväesõidukite siseruumid, pääste- ja sõjalennukite ning helikopterite siseruumid jpm.